Księgowa / Księgowy

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radziejów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Dodano 2019.06.21

Opis stanowiska

praca księgowa Radziejów, praca księgowość Radziejów, praca Księgowy Radziejów

Dekretacja i księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych
Uzgadnianie rozrachunków kontrahentów
Przygotowanie i realizacja płatności
Kontrola należności i zobowiązań
Księgowanie operacji bankowych
Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE, VAT-27
Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
Kontakt z Klientami
Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Wymagania

Minimum rok doświadczenia w księgowości
Aktualna wiedza z zakresu rachunkowości i podatków
Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych – mile widziane
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny
Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Oferujemy

Duże możliwości rozwoju w stabilnej rynkowo firmie
Umowę o pracę
Pakiet benefitów - kartę sportową, opiekę medyczną

Ważne do: 2020.06.20, wyświetleń: 124

nr ogłoszenia: 2326